Windows Live Messenger (6.x-1.4) - en to ca translation catalogue (50 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Language
ca: Llengua

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Size
ca: Mida

en: none
ca: cap

en: Name
ca: Nom

en: Block
ca: Bloc

en: Height
ca: Alçada

en: Button
ca: Botó

en: Profile name
ca: Nom de perfil

en: Arabic
ca: Àrab

en: English
ca: Anglès

en: French
ca: Francès

en: Italian
ca: Italià

en: Spanish
ca: Espanyol

en: Japanese
ca: Japonès

en: Korean
ca: Coreà

en: Profiles
ca: Perfils

en: Edit profile
ca: Edita el perfil

en: Bulgarian
ca: Búlgar

en: Croatian
ca: Croat

en: Czech
ca: Txec

en: Danish
ca: Danès

en: Dutch
ca: Holandès

en: Finnish
ca: Finès

en: German
ca: Alemany

en: Greek
ca: Grec

en: Hebrew
ca: Hebreu

en: Hungarian
ca: Hongarès

en: Indonesian
ca: Indonesi

en: Polish
ca: Polonès

en: Romanian
ca: Romanès

en: Russian
ca: Rus

en: Slovak
ca: Eslovac

en: Swedish
ca: Suec

en: Turkish
ca: Turc

en: Lithuanian
ca: Lituà

en: Catalan
ca: Català

en: Estonian
ca: Estonià

en: Basque
ca: Basc

en: Kannada
ca: Kannada (kanarès?)

en: Latvian
ca: Letó

en: Malayalam
ca: Malaialam

en: Malay
ca: Malai

en: Slovenian
ca: Eslovè

en: Thai
ca: Tailandès

en: Ukrainian
ca: Ucraïnès

en: Vietnamese
ca: Vietnamita
