Windows Live Messenger (6.x-1.4) - en to de translation catalogue (55 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Language
de: Sprache

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Size
de: Größe

en: none
de: keine

en: Height
de: Höhe

en: Color
de: Farbe

en: Profile name
de: Profilname

en: Arabic
de: Arabisch

en: English
de: Englisch

en: French
de: Französisch

en: Italian
de: Italienisch

en: Spanish
de: Spanisch

en: Japanese
de: Japanisch

en: Korean
de: Koreanisch

en: Profiles
de: Profile

en: Edit profile
de: Profil bearbeiten

en: Bulgarian
de: Bulgarisch

en: Croatian
de: Kroatisch

en: Czech
de: Tschechisch

en: Danish
de: Dänisch

en: Dutch
de: Niederländisch

en: Finnish
de: Finnisch

en: German
de: Deutsch

en: Greek
de: Griechisch

en: Hebrew
de: Hebräisch

en: Hungarian
de: Ungarisch

en: Indonesian
de: Indonesisch

en: Polish
de: Polnisch

en: Romanian
de: Rumänisch

en: Russian
de: Russisch

en: Slovak
de: Slowakisch

en: Swedish
de: Schwedisch

en: Turkish
de: Türkisch

en: Lithuanian
de: Litauisch

en: Add profile
de: Profil hinzufügen

en: Use default style
de: Standard-Stil verwenden

en: Catalan
de: Katalonisch

en: Estonian
de: Estnisch

en: Basque
de: Baskisch

en: Gujarati
de: Gudscharati

en: Kannada
de: Kanaresisch

en: Latvian
de: Lettisch

en: Malay
de: Malaiisch

en: Slovenian
de: Slowenisch

en: Tamil
de: Tamilisch

en: Thai
de: Thailändisch

en: Ukrainian
de: Ukrainisch

en: Vietnamese
de: Vietnamesisch

en: Chinese (Simplified)
de: Chinesisch (Vereinfacht)

en: Chinese (Traditional)
de: Chinesisch (Traditionell)

en: Portuguese (Brazilian)
de: Portugiesisch (Brasilianisch)

en: Portuguese (Portugal)
de: Portugiesisch (Portugal)
