Windows Live Messenger (6.x-1.4) - en to eo translation catalogue (54 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Language
eo: Lingvo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Size
eo: Grandeco

en: none
eo: neniu

en: Name
eo: Nomo

en: Block
eo: Bloko

en: Color
eo: Koloro

en: Button
eo: Butono

en: Arabic
eo: Araba

en: English
eo: Angla

en: French
eo: Franca

en: Italian
eo: Itala

en: Spanish
eo: Hispana

en: Japanese
eo: Japana

en: Korean
eo: Korea

en: Profiles
eo: Profiloj

en: Bulgarian
eo: Bulgara

en: Croatian
eo: Kroata

en: Czech
eo: Ĉeĥa

en: Danish
eo: Dana

en: Dutch
eo: Nederlanda

en: Finnish
eo: Finna

en: German
eo: Germana

en: Greek
eo: Greka

en: Hebrew
eo: Hebrea

en: Hungarian
eo: Hungara

en: Indonesian
eo: Indonezia

en: Polish
eo: Pola

en: Romanian
eo: Rumana

en: Russian
eo: Rusa

en: Slovak
eo: Slovaka

en: Swedish
eo: Sveda

en: Turkish
eo: Turka

en: Lithuanian
eo: Litova

en: Hindi
eo: Hinda

en: Catalan
eo: Kataluna

en: Estonian
eo: Estona

en: Basque
eo: Eŭska

en: Gujarati
eo: Guĝarata

en: Kannada
eo: Kanara

en: Latvian
eo: Latva

en: Malayalam
eo: Malajalama

en: Marathi
eo: Marata

en: Malay
eo: Malaja

en: Slovenian
eo: Slovena

en: Tamil
eo: Tamila

en: Telugu
eo: Telugua

en: Thai
eo: Taja

en: Ukrainian
eo: Ukraina

en: Vietnamese
eo: Vjetnama
