Windows Live Messenger (6.x-1.4) - en to es translation catalogue (53 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Language
es: Idioma

en: Yes
es: Sí

en: Edit
es: Editar

en: Size
es: Tamaño

en: none
es: ninguno

en: Name
es: Nombre

en: Block
es: Bloque

en: Height
es: Alto

en: Button
es: Botón

en: Profile name
es: Nombre del perfil

en: Arabic
es: Árabe

en: English
es: Inglés

en: French
es: Francés

en: Italian
es: Italiano

en: Spanish
es: Español

en: Japanese
es: Japonés

en: Korean
es: Coreano

en: Profiles
es: Perfiles

en: Edit profile
es: Editar perfil

en: Bulgarian
es: Búlgaro

en: Croatian
es: Croata

en: Czech
es: Checo

en: Danish
es: Danés

en: Dutch
es: Holandés

en: Finnish
es: Finlandés

en: German
es: Alemán

en: Greek
es: Griego

en: Hebrew
es: Hebreo

en: Hungarian
es: Húngaro

en: Indonesian
es: Indonesio

en: Polish
es: Polaco

en: Romanian
es: Rumano

en: Russian
es: Ruso

en: Slovak
es: Eslovaco

en: Swedish
es: Sueco

en: Turkish
es: Turco

en: Lithuanian
es: Lituano

en: Add profile
es: Añadir perfil

en: Block style
es: Estilo del bloque

en: Catalan
es: Catalán

en: Estonian
es: Estonio

en: Basque
es: Euskera

en: Kannada
es: Kanada

en: Latvian
es: Letón

en: Marathi
es: Márata

en: Malay
es: Malayo

en: Slovenian
es: Esloveno

en: Telugu
es: Telugo

en: Thai
es: Tailandés

en: Ukrainian
es: Ucraniano

en: Vietnamese
es: Vietnamita
