Windows Live Messenger (6.x-1.4) - en to et translation catalogue (57 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Language
et: Keel

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Size
et: Suurus

en: none
et: puudub

en: Name
et: Nimi

en: Block
et: Plokk

en: Height
et: Kõrgus

en: Color
et: Värv

en: Button
et: Nupp

en: Profile name
et: Profiili nimi

en: Arabic
et: Araabia keel

en: English
et: Inglise keel

en: French
et: Prantsuse keel

en: Italian
et: Itaalia keel

en: Spanish
et: Hispaania keel

en: Japanese
et: Jaapani keel

en: Korean
et: Korea keel

en: Profiles
et: Profiilid

en: Edit profile
et: Muuda profiili

en: Bulgarian
et: Bulgaaria

en: Croatian
et: Horvaatia keel

en: Czech
et: Tšehhi keel

en: Danish
et: Taani keel

en: Dutch
et: Hollandi keel

en: Finnish
et: Soome keel

en: German
et: Saksa keel

en: Greek
et: Kreeka keel

en: Hebrew
et: Heebrea keel

en: Hungarian
et: Ungari keel

en: Indonesian
et: Indoneesia keel

en: Polish
et: Poola keel

en: Romanian
et: Rumeenia keel

en: Russian
et: Vene keel

en: Slovak
et: Slovaki keel

en: Swedish
et: Rootsi keel

en: Turkish
et: Türgi keel

en: Lithuanian
et: Leedu keel

en: Hindi
et: Hindi keel

en: Catalan
et: Katalaani

en: Estonian
et: Eesti keel

en: Basque
et: Baski keel

en: Gujarati
et: Gudžarati keel

en: Kannada
et: Kannada keel

en: Latvian
et: Läti keel

en: Malayalam
et: Malajalami keel

en: Marathi
et: Marathi keel

en: Malay
et: Malai keel

en: Slovenian
et: Sloveenia keel

en: Tamil
et: Tamili keel

en: Telugu
et: Telugu keel

en: Thai
et: Tai keel

en: Ukrainian
et: Ukraina keel

en: Vietnamese
et: Vietnami keel
