Windows Live Messenger (6.x-1.4) - en to eu translation catalogue (55 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Size
eu: Tamaina

en: none
eu: bat ere ez

en: Name
eu: Izena

en: Block
eu: Blokea

en: Height
eu: Altuera

en: Color
eu: Kolore

en: Button
eu: Botoia

en: Profile name
eu: Profil izena

en: Arabic
eu: Arabiera

en: English
eu: Ingelesa

en: French
eu: Frantsesa

en: Italian
eu: Italiera

en: Spanish
eu: Gaztelera

en: Japanese
eu: Japoniera

en: Korean
eu: Koreera

en: Profiles
eu: Profilak

en: Bulgarian
eu: Bulgariera

en: Croatian
eu: Kroaziera

en: Czech
eu: Txekiera

en: Danish
eu: Daniera

en: Dutch
eu: Nederlandera

en: Finnish
eu: suomiera

en: German
eu: Alemanera

en: Greek
eu: Greziera

en: Hebrew
eu: Hebreera

en: Hungarian
eu: Hungariera

en: Indonesian
eu: Indonesiera

en: Polish
eu: Poloniera

en: Romanian
eu: Errumaniera

en: Russian
eu: Errusiera

en: Slovak
eu: Eslovakiera

en: Swedish
eu: Suediera

en: Turkish
eu: Turkiera

en: Lithuanian
eu: Lituaniera

en: Catalan
eu: Kataluniera

en: Estonian
eu: Estoniera

en: Basque
eu: Euskera

en: Gujarati
eu: Gujaratera

en: Kannada
eu: Kannadera

en: Latvian
eu: Letoniera

en: Malayalam
eu: Malayalamera

en: Marathi
eu: Marathera

en: Malay
eu: Malaysiera

en: Slovenian
eu: Esloveniera

en: Tamil
eu: Tamilera

en: Telugu
eu: Teluguera

en: Thai
eu: Thaiera

en: Ukrainian
eu: Ukrainera

en: Vietnamese
eu: Vietnamera
