Windows Live Messenger (6.x-1.4) - en to fi translation catalogue (57 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Language
fi: Kieli

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Size
fi: Koko

en: none
fi: ei yhtään

en: Name
fi: Nimi

en: Block
fi: Lohko

en: Height
fi: Korkeus

en: Color
fi: Väri

en: Button
fi: Nappi

en: Profile name
fi: Profiilin nimi

en: Arabic
fi: arabia

en: English
fi: englanti

en: French
fi: ranska

en: Italian
fi: italia

en: Spanish
fi: espanja

en: Japanese
fi: japani

en: Korean
fi: korea

en: Profiles
fi: Profiilit

en: Edit profile
fi: Muokkaa profiilia

en: Bulgarian
fi: bulgaria

en: Croatian
fi: kroatia

en: Czech
fi: tšekki

en: Danish
fi: tanska

en: Dutch
fi: hollanti

en: Finnish
fi: suomi

en: German
fi: saksa

en: Greek
fi: kreikka

en: Hebrew
fi: heprea

en: Hungarian
fi: unkari

en: Indonesian
fi: indonesia

en: Polish
fi: puola

en: Romanian
fi: romania

en: Russian
fi: venäjä

en: Slovak
fi: slovakki

en: Swedish
fi: ruotsi

en: Turkish
fi: turkki

en: Lithuanian
fi: liettua

en: Hindi
fi: hindi

en: Catalan
fi: katalaani

en: Estonian
fi: viro (eesti)

en: Basque
fi: baski (euskara)

en: Gujarati
fi: gudžarati (gujarati)

en: Kannada
fi: kannada

en: Latvian
fi: latvia (lätti)

en: Malayalam
fi: malajalam

en: Marathi
fi: marathi

en: Malay
fi: malaiji

en: Slovenian
fi: sloveeni

en: Tamil
fi: tamili

en: Telugu
fi: telugu

en: Thai
fi: thai

en: Ukrainian
fi: ukraina

en: Vietnamese
fi: vietnam
