Windows Live Messenger (6.x-1.4) - en to fr translation catalogue (51 entries)

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Language
fr: Langue

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Edit
fr: Modifier

en: Size
fr: Taille

en: none
fr: aucun(e)

en: Name
fr: Nom

en: Block
fr: Bloc

en: Height
fr: Hauteur

en: Color
fr: Couleur

en: Button
fr: Bouton

en: Profile name
fr: Nom du profil

en: Arabic
fr: Arabe

en: English
fr: Anglais

en: French
fr: Français

en: Italian
fr: Italien

en: Spanish
fr: Espagnol

en: Japanese
fr: Japonais

en: Korean
fr: Coréen

en: Profiles
fr: Profils

en: Edit profile
fr: Modifier le profil

en: Bulgarian
fr: Bulgare

en: Croatian
fr: Croate

en: Czech
fr: Tchèque

en: Danish
fr: Danois

en: Dutch
fr: Néerlandais

en: Finnish
fr: Finlandais

en: German
fr: Allemand

en: Greek
fr: Grec

en: Hebrew
fr: Hébreux

en: Hungarian
fr: Hongrois

en: Indonesian
fr: Indonésien

en: Polish
fr: Polonais

en: Romanian
fr: Roumain

en: Russian
fr: Russe

en: Slovak
fr: Slovaque

en: Swedish
fr: Suédois

en: Turkish
fr: Turque

en: Lithuanian
fr: Lithuanien

en: Add profile
fr: Ajouter un profil

en: Hindi
fr: Hindou

en: Estonian
fr: Estonien

en: Malay
fr: Malais

en: Slovenian
fr: Slovène

en: Thai
fr: Thaïlandais

en: Ukrainian
fr: Ukrainien

en: Vietnamese
fr: Vietnamien

en: Portuguese (Brazilian)
fr: Portugais (Brésilien)

en: Portuguese (Portugal)
fr: Portugais (Portugal)
