Windows Live Messenger (6.x-1.4) - en to fy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fy: Wiskje

en: Language
fy: Taal

en: Edit
fy: Bewurkje

en: English
fy: Ingelsk

en: French
fy: Frânsk

en: Dutch
fy: Nederlânsk

en: German
fy: Dútsk
