Windows Live Messenger (6.x-1.4) - en to he translation catalogue (56 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Language
he: שפה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Size
he: גודל

en: none
he: ללא

en: Name
he: שם

en: Block
he: בלוק

en: Height
he: גובה

en: Color
he: צבע

en: Button
he: כפתור

en: Arabic
he: ערבית

en: English
he: אנגלית

en: French
he: צרפתית

en: Italian
he: איטלקית

en: Spanish
he: ספרדית

en: Japanese
he: יפנית

en: Korean
he: קוריאנית

en: Profiles
he: פרופילי משתמשים

en: Edit profile
he: עריכת פרופיל

en: Bulgarian
he: בולגרית

en: Croatian
he: קרואטית

en: Czech
he: צ'כית

en: Danish
he: דנית

en: Dutch
he: הולנדית

en: Finnish
he: פינית

en: German
he: גרמנית

en: Greek
he: יוונית

en: Hebrew
he: עברית

en: Hungarian
he: הונגרית

en: Indonesian
he: אינדונזית

en: Polish
he: פולנית

en: Romanian
he: רומנית

en: Russian
he: רוסית

en: Slovak
he: סלובקית

en: Swedish
he: שוודית

en: Turkish
he: טורקית

en: Lithuanian
he: ליטבאית

en: Hindi
he: הינדית

en: Catalan
he: קטלונית

en: Estonian
he: אסטונית

en: Basque
he: בסקית

en: Gujarati
he: גוג'רטית

en: Kannada
he: קנדית

en: Latvian
he: לטבית

en: Malayalam
he: מלאיהלם

en: Marathi
he: מרטי

en: Malay
he: מלאית

en: Slovenian
he: סלובנית

en: Tamil
he: טמילית

en: Telugu
he: טגולו

en: Thai
he: תאית

en: Ukrainian
he: אוקראינית

en: Vietnamese
he: וייטנמית
