Windows Live Messenger (6.x-1.4) - en to hr translation catalogue (52 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Language
hr: Jezik

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Size
hr: Veličina

en: none
hr: ništa

en: Name
hr: Naziv

en: Block
hr: Blok

en: Height
hr: Visina

en: Color
hr: Boja

en: Button
hr: Gumb

en: Arabic
hr: Arapski

en: English
hr: Engleski

en: French
hr: Francuski

en: Italian
hr: Italijanski

en: Spanish
hr: Španjolski

en: Japanese
hr: Japanski

en: Korean
hr: Korejski

en: Profiles
hr: Profili

en: Bulgarian
hr: Bugarski

en: Croatian
hr: Hrvatski

en: Czech
hr: Češki

en: Danish
hr: Danski

en: Dutch
hr: Nizozemski

en: Finnish
hr: Finski

en: German
hr: Njemački

en: Greek
hr: Grčki

en: Hebrew
hr: Hebrejski

en: Hungarian
hr: Mađarski

en: Indonesian
hr: Indonezijski

en: Polish
hr: Poljski

en: Romanian
hr: Rumunjski

en: Russian
hr: Ruski

en: Slovak
hr: Slovački

en: Swedish
hr: Švedski

en: Turkish
hr: Turski

en: Lithuanian
hr: Litavski

en: Hindi
hr: Hindu

en: Catalan
hr: Katalonski

en: Estonian
hr: Estonski

en: Basque
hr: Baskijski

en: Kannada
hr: Kanareški

en: Latvian
hr: Latvijski

en: Malayalam
hr: Malajalamski

en: Marathi
hr: Maratski

en: Malay
hr: Malajski

en: Slovenian
hr: Slovenski

en: Tamil
hr: Tamilski

en: Thai
hr: Tajlandski

en: Ukrainian
hr: Ukrajinski

en: Vietnamese
hr: Vijetnamski
