Windows Live Messenger (6.x-1.4) - en to hu translation catalogue (59 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Language
hu: Nyelv

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Size
hu: Méret

en: none
hu: nincs

en: Name
hu: Név

en: Block
hu: Blokk

en: Height
hu: Magasság

en: Color
hu: Szín

en: Button
hu: Nyomógomb

en: Profile name
hu: Profilnév

en: Arabic
hu: arab

en: English
hu: angol

en: French
hu: francia

en: Italian
hu: olasz

en: Spanish
hu: spanyol

en: Japanese
hu: japán

en: Korean
hu: koreai

en: Profiles
hu: Profilok

en: Edit profile
hu: Profil szerkesztése

en: Bulgarian
hu: bolgár

en: Croatian
hu: horvát

en: Czech
hu: cseh

en: Danish
hu: dán

en: Dutch
hu: holland

en: Finnish
hu: finn

en: German
hu: német

en: Greek
hu: görög

en: Hebrew
hu: héber

en: Hungarian
hu: magyar

en: Indonesian
hu: indonéz

en: Polish
hu: lengyel

en: Romanian
hu: román

en: Russian
hu: orosz

en: Slovak
hu: szlovák

en: Swedish
hu: svéd

en: Turkish
hu: török

en: Lithuanian
hu: litván

en: Add profile
hu: Profil hozzáadása

en: Hindi
hu: hindi

en: Catalan
hu: katalán

en: Estonian
hu: észt

en: Basque
hu: baszk

en: Gujarati
hu: gudzsarati

en: Kannada
hu: kannada

en: Latvian
hu: lett

en: Malayalam
hu: malajálam

en: Marathi
hu: marathi

en: Malay
hu: Maláj

en: Slovenian
hu: szlovén

en: Tamil
hu: tamil

en: Telugu
hu: telugu

en: Thai
hu: thaiföldi

en: Ukrainian
hu: ukrán

en: Vietnamese
hu: vietnámi

en: Chinese (Simplified)
hu: Kínai (egyszerűsített)
