Windows Live Messenger (6.x-1.4) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Language
id: Bahasa

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Edit
id: Sunting

en: Size
id: Ukuran

en: none
id: tidak ada

en: Name
id: Nama

en: Block
id: Blok

en: Height
id: Tinggi

en: Color
id: Warna

en: Button
id: Tombol

en: Profile name
id: Nama profil

en: English
id: Bahasa Inggris

en: Spanish
id: Bahasa Spanyol

en: Profiles
id: Profil

en: Edit profile
id: Sunting profil

en: Indonesian
id: Bahasa Indonesia
