Windows Live Messenger (6.x-1.4) - en to is translation catalogue (45 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Language
is: Tungumál

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: Size
is: Stærð

en: none
is: engin

en: Name
is: Nafn

en: Block
is: Blokk

en: Height
is: Hæð

en: Color
is: Litur

en: Arabic
is: Arabíska

en: English
is: Enska

en: French
is: Franska

en: Italian
is: Ítalska

en: Spanish
is: Spænska

en: Japanese
is: Japanska

en: Korean
is: Kóreska

en: Bulgarian
is: Búlgarska

en: Croatian
is: Króatíska

en: Czech
is: Tékkneska

en: Danish
is: Danska

en: Dutch
is: Hollenska

en: Finnish
is: Finnska

en: German
is: Þýska

en: Greek
is: Gríska

en: Hebrew
is: Hebreska

en: Hungarian
is: Ungverska

en: Indonesian
is: Indonesíska

en: Polish
is: Pólska

en: Romanian
is: Rúmenska

en: Russian
is: Rússneska

en: Slovak
is: Slóvenska

en: Swedish
is: Sænska

en: Turkish
is: Tyrkneska

en: Lithuanian
is: Litháenska

en: Catalan
is: Katalónska

en: Estonian
is: Eistlenska

en: Latvian
is: Lettneska

en: Slovenian
is: Slóvakíska

en: Tamil
is: Tamílska

en: Thai
is: Tælenska

en: Ukrainian
is: Úkraníska

en: Vietnamese
is: Víetnamska
