Windows Live Messenger (6.x-1.4) - en to ja translation catalogue (57 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Language
ja: 言語

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Edit
ja: 編集

en: Size
ja: サイズ

en: none
ja: なし

en: Name
ja: 名前

en: Block
ja: ブロック

en: Height
ja: 高さ

en: Color
ja: 色

en: Button
ja: ボタン

en: Profile name
ja: プロフィール名

en: Arabic
ja: アラビア語

en: English
ja: 英語

en: French
ja: フランス語

en: Italian
ja: イタリア語

en: Spanish
ja: スペイン語

en: Japanese
ja: 日本語

en: Korean
ja: 韓国語･朝鮮語

en: Profiles
ja: プロフィール

en: Edit profile
ja: プロフィールを編集

en: Bulgarian
ja: ブルガリア語

en: Croatian
ja: クロアチア語

en: Czech
ja: チェコ語

en: Danish
ja: デンマーク語

en: Dutch
ja: オランダ語

en: Finnish
ja: フィンランド語

en: German
ja: ドイツ語

en: Greek
ja: ギリシャ語

en: Hebrew
ja: ヘブライ語

en: Hungarian
ja: ハンガリー語

en: Indonesian
ja: インドネシア語

en: Polish
ja: ポーランド語

en: Romanian
ja: ルーマニア語

en: Russian
ja: ロシア語

en: Slovak
ja: スロバキア語

en: Swedish
ja: スウェーデン語

en: Turkish
ja: トルコ語

en: Lithuanian
ja: リトアニア語

en: Hindi
ja: ヒンディー語

en: Catalan
ja: カタロニア語

en: Estonian
ja: エストニア語

en: Basque
ja: バスク語

en: Gujarati
ja: グジャラート語

en: Kannada
ja: カンナダ語

en: Latvian
ja: ラトビア語

en: Malayalam
ja: マラヤラム語

en: Marathi
ja: マラーティー語

en: Malay
ja: マレー語

en: Slovenian
ja: スロヴェニア語

en: Tamil
ja: タミール語

en: Telugu
ja: テルグ語

en: Thai
ja: タイ語

en: Ukrainian
ja: ウクライナ語

en: Vietnamese
ja: ベトナム語
