Windows Live Messenger (6.x-1.4) - en to ka translation catalogue (30 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Language
ka: ენა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Size
ka: ზომა

en: none
ka: არცერთი

en: Name
ka: სახელი

en: Block
ka: ბლოკი

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Color
ka: ფერი

en: Button
ka: ღილაკი

en: Arabic
ka: არაბული

en: English
ka: ინგლისური

en: French
ka: ფრანგული

en: Italian
ka: იტალიური

en: Spanish
ka: ესპანური

en: Japanese
ka: იაპონური

en: Korean
ka: კორეული

en: Bulgarian
ka: ბულგარული

en: Croatian
ka: ხორვატიული

en: Czech
ka: ჩეხური

en: Danish
ka: დანიური

en: Dutch
ka: ჰოლანდიური

en: Finnish
ka: ფინური

en: German
ka: გერმანული

en: Greek
ka: ბერძნული

en: Hebrew
ka: ებრაული

en: Hungarian
ka: უნგრული
