Windows Live Messenger (6.x-1.4) - en to kk translation catalogue (53 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Language
kk: Тіл

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Size
kk: Көлем

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Name
kk: Аты

en: Block
kk: Блок

en: Color
kk: Түс

en: Arabic
kk: Араб

en: English
kk: Ағылшын

en: French
kk: Француз

en: Italian
kk: Итальян

en: Spanish
kk: Испан

en: Japanese
kk: Жапон

en: Korean
kk: Корей

en: Profiles
kk: Профильдер

en: Bulgarian
kk: Бұлғар

en: Croatian
kk: Хорват

en: Czech
kk: Чех

en: Danish
kk: Дат

en: Dutch
kk: Голланд

en: Finnish
kk: Фин

en: German
kk: Неміс

en: Greek
kk: Грек

en: Hebrew
kk: Иврит

en: Hungarian
kk: Венгерлік

en: Indonesian
kk: Индонезиялық

en: Polish
kk: Полдық

en: Romanian
kk: Румындық

en: Russian
kk: Орыс

en: Slovak
kk: Словактық

en: Swedish
kk: Шведтік

en: Turkish
kk: Түрік

en: Lithuanian
kk: Литвалық

en: Hindi
kk: Хинди

en: Catalan
kk: Каталан

en: Estonian
kk: Эстон

en: Basque
kk: Баск

en: Gujarati
kk: Гуджарат

en: Kannada
kk: Каннада

en: Latvian
kk: Латвиялық

en: Malayalam
kk: Малаялам

en: Marathi
kk: Маратхи

en: Malay
kk: Малай

en: Slovenian
kk: Словен

en: Tamil
kk: Тамиль

en: Telugu
kk: Телугу

en: Thai
kk: Тай

en: Ukrainian
kk: Украин

en: Vietnamese
kk: Вьетнамша
