Windows Live Messenger (6.x-1.4) - en to kn translation catalogue (55 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: Button
kn: ಗುಂಡಿ

en: Arabic
kn: ಅರಬಿಕ್

en: English
kn: ಇಂಗ್ಲಿಷ್

en: French
kn: ಫ್ರೆಂಚ್

en: Italian
kn: ಇಟಾಲಿಯನ್

en: Spanish
kn: ಸ್ಪಾನಿಶ್

en: Japanese
kn: ಜಪಾನಿ

en: Korean
kn: ಕೋರಿಯನ್

en: Profiles
kn: ಪ್ರೊಫೈಲ್‌ಗಳು

en: Bulgarian
kn: ಬಲ್ಗೇರಿಯನ್

en: Croatian
kn: ಕ್ರೊಯೇಶಿಯಾ

en: Czech
kn: ಜೆಕ್

en: Danish
kn: ಡಾನಿಶ್

en: Dutch
kn: ಡಚ್

en: Finnish
kn: ಫಿನ್ನಿಶ್

en: German
kn: ಜರ್ಮನ್

en: Greek
kn: ಗ್ರೀಕ್

en: Hebrew
kn: ಹೆಬ್ರೀವ್

en: Hungarian
kn: ಹಂಗೇರಿಯನ್

en: Indonesian
kn: ಇಂಡೋನೇಶಿಯನ್

en: Polish
kn: ಪೋಲಿಶ್

en: Romanian
kn: ರೊಮೇನಿಯನ್

en: Russian
kn: ರಶಿಯನ್

en: Slovak
kn: ಸ್ಲೊವಾಕ್

en: Swedish
kn: ಸ್ವೀಡಿಶ್

en: Turkish
kn: ಟರ್ಕಿಷ್

en: Lithuanian
kn: ಲಿತುವಾನಿಯನ್

en: Hindi
kn: ಹಿಂದಿ

en: Catalan
kn: ಕೆಟಲಾನ್

en: Estonian
kn: ಎಸ್ಟೋನಿಯನ್

en: Basque
kn: ಬಾಸ್ಕ್ಯೂ

en: Gujarati
kn: ಗುಜರಾತಿ

en: Kannada
kn: ಕನ್ನಡ

en: Latvian
kn: ಲಾಟ್ವಿಯನ್

en: Malayalam
kn: ಮಲೆಯಾಳಂ

en: Marathi
kn: ಮರಾಠಿ

en: Malay
kn: ಮಲೇಯ್

en: Slovenian
kn: ಸ್ಲೋವೇನಿಯನ್

en: Tamil
kn: ತಮಿಳು

en: Telugu
kn: ತೆಲುಗು

en: Thai
kn: ಥಾಯ್

en: Ukrainian
kn: ಉಕ್ರೇನಿಯನ್

en: Vietnamese
kn: ವಿಯಟ್ನಾಮೀಸ್
