Windows Live Messenger (6.x-1.4) - en to ku translation catalogue (54 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Language
ku: زمان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Size
ku: قەبارە

en: none
ku: هیچ

en: Name
ku: ناو

en: Block
ku: بلۆک

en: Height
ku: بەرزی

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Arabic
ku: عه‌ره‌بی

en: English
ku: ئنگلیزی

en: French
ku: فه‌ره‌نسی

en: Italian
ku: ئیتاڵی

en: Spanish
ku: ئیسپانی

en: Japanese
ku: یابانی

en: Korean
ku: کۆری

en: Profiles
ku: زانیاریی تایبەتی

en: Bulgarian
ku: بولگاری

en: Croatian
ku: کرواتی

en: Czech
ku: چیکی

en: Danish
ku: دانمارکی

en: Dutch
ku: هۆڵەندی

en: Finnish
ku: فنلەندی

en: German
ku: ئەلمانی

en: Greek
ku: یۆنانی

en: Hebrew
ku: عبری

en: Hungarian
ku: هه‌نگاری

en: Indonesian
ku: ئیندۆنیسی

en: Polish
ku: پۆلۆنی

en: Romanian
ku: ڕۆمانی

en: Russian
ku: ڕووسی

en: Slovak
ku: سلۆڤاکی

en: Swedish
ku: سویدی

en: Turkish
ku: تورکی

en: Lithuanian
ku: لیتوانی

en: Hindi
ku: هندی

en: Catalan
ku: کەتەلۆنی

en: Estonian
ku: ئه‌ستۆنی

en: Basque
ku: باسکی

en: Gujarati
ku: گوجەراتی

en: Kannada
ku: که‌ننا‌دا

en: Latvian
ku: لاتڤی

en: Malayalam
ku: مەلایالام

en: Marathi
ku: مەراسی

en: Malay
ku: مالیزی

en: Slovenian
ku: سلۆڤینی

en: Tamil
ku: تامیل

en: Telugu
ku: تێلوگو

en: Thai
ku: تایلەندی

en: Ukrainian
ku: ئۆکرانی

en: Vietnamese
ku: ڤێتنامی
