Windows Live Messenger (6.x-1.4) - en to mr translation catalogue (43 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Language
mr: भाषा

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: Size
mr: आकार

en: none
mr: काहीच नाही

en: Name
mr: नाव

en: Block
mr: भाग

en: Height
mr: उंची

en: Color
mr: रंग

en: Arabic
mr: आरेबिक

en: English
mr: इंग्लीश

en: French
mr: फ्रेंच

en: Italian
mr: इटॅलियन

en: Spanish
mr: स्पॅनिश

en: Japanese
mr: जॅपनीज

en: Korean
mr: कोरियन

en: Dutch
mr: डच

en: German
mr: जर्मन

en: Greek
mr: ग्रीक

en: Hebrew
mr: हिब्र्यू

en: Hungarian
mr: हंगेरियन

en: Indonesian
mr: इंडोनेशियन

en: Romanian
mr: रोमेनियन

en: Russian
mr: रशियन

en: Slovak
mr: स्लोवाक

en: Swedish
mr: स्वीडिश

en: Turkish
mr: टर्किश

en: Lithuanian
mr: लिथुनेनियन

en: Hindi
mr: हिंदी

en: Estonian
mr: एसटोनियन

en: Gujarati
mr: गुजराती

en: Kannada
mr: कन्नडा

en: Latvian
mr: लॅट्वियन

en: Malayalam
mr: मल्याळम

en: Marathi
mr: मराठी

en: Slovenian
mr: स्लोवीनियन

en: Tamil
mr: तमिळ

en: Telugu
mr: तेलुगू

en: Thai
mr: थाई

en: Ukrainian
mr: यूक्रेनियन
