Windows Live Messenger (6.x-1.4) - en to ne translation catalogue (30 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Language
ne: भाषा

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Size
ne: आकार

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम

en: Block
ne: ब्लक

en: Height
ne: उचाई

en: Color
ne: रंग

en: Arabic
ne: अरबिक

en: English
ne: अंग्रेजी

en: French
ne: फ्रेंच

en: Italian
ne: इटालीयन्

en: Spanish
ne: स्पेनिश

en: Japanese
ne: जापानीज

en: Korean
ne: कोरियन

en: Bulgarian
ne: बुलगेरियाई

en: Croatian
ne: क्रोएशियाई

en: Czech
ne: चेक

en: Dutch
ne: डच

en: German
ne: जर्मन

en: Greek
ne: ग्रीक

en: Hungarian
ne: हंगेरी

en: Swedish
ne: स्वीडिश

en: Hindi
ne: हिन्दी

en: Tamil
ne: तमिल

en: Telugu
ne: तेलुगु
