Windows Live Messenger (6.x-1.4) - en to nl translation catalogue (50 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Language
nl: Taal

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: Size
nl: Grootte

en: none
nl: geen

en: Name
nl: Naam

en: Block
nl: Blok

en: Height
nl: Hoogte

en: Color
nl: Kleur

en: Button
nl: Knop

en: Profile name
nl: Profielnaam

en: Arabic
nl: Arabisch

en: English
nl: Engels

en: French
nl: Frans

en: Italian
nl: Italiaans

en: Spanish
nl: Spaans

en: Japanese
nl: Japans

en: Korean
nl: Koreaans

en: Profiles
nl: Profielen

en: Edit profile
nl: Profiel bewerken

en: Bulgarian
nl: Bulgaars

en: Croatian
nl: Kroatisch

en: Czech
nl: Tsjechisch

en: Danish
nl: Deens

en: Dutch
nl: Nederlands

en: Finnish
nl: Fins

en: German
nl: Duits

en: Greek
nl: Grieks

en: Hebrew
nl: Hebreeuws

en: Hungarian
nl: Hongaars

en: Indonesian
nl: Indonesisch

en: Polish
nl: Pools

en: Romanian
nl: Roemeens

en: Russian
nl: Russisch

en: Slovak
nl: Slowaaks

en: Swedish
nl: Zweeds

en: Turkish
nl: Turks

en: Lithuanian
nl: Litouws

en: Add profile
nl: Profiel toevoegen

en: Catalan
nl: Catalaans

en: Estonian
nl: Ests

en: Basque
nl: Baskisch

en: Latvian
nl: Lets

en: Malay
nl: Maleis

en: Slovenian
nl: Sloveens

en: Thai
nl: Thais

en: Ukrainian
nl: Oekraïens

en: Vietnamese
nl: Vietnamees
