Windows Live Messenger (6.x-1.4) - en to oc translation catalogue (44 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Language
oc: Lenga

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: Size
oc: Talha

en: none
oc: pas cap

en: Name
oc: Nom

en: Block
oc: Blòt

en: Height
oc: Nautor

en: Arabic
oc: Arabi

en: English
oc: Anglés

en: French
oc: Francés

en: Spanish
oc: Espanhòl

en: Japanese
oc: Japonés

en: Korean
oc: Corean

en: Profiles
oc: Perfils

en: Bulgarian
oc: Bulgar

en: Croatian
oc: Croat

en: Czech
oc: Chèc

en: Danish
oc: Danés

en: Dutch
oc: Neerlandés

en: Finnish
oc: Finlandés

en: German
oc: Alemand

en: Greek
oc: Grèc

en: Hebrew
oc: Ebrieu

en: Hungarian
oc: Ongrés

en: Polish
oc: Polonés

en: Romanian
oc: Romanés

en: Russian
oc: Rus

en: Slovak
oc: Eslovac

en: Swedish
oc: Suedés

en: Turkish
oc: Turc

en: Lithuanian
oc: Lituanian

en: Hindi
oc: Hindó

en: Basque
oc: Basc

en: Latvian
oc: Lituanian

en: Marathi
oc: Marati

en: Malay
oc: Malés

en: Slovenian
oc: Eslovèn

en: Thai
oc: Tailandés

en: Ukrainian
oc: Ucraïnian

en: Vietnamese
oc: Vietnamian
