Windows Live Messenger (6.x-1.4) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Language
or: ଭାଷା

en: none
or: କିଛି ନୁହଁ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Color
or: ରଙ୍ଗ
