Windows Live Messenger (6.x-1.4) - en to pl translation catalogue (56 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Language
pl: Język

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Size
pl: Rozmiar

en: none
pl: brak

en: Name
pl: Nazwa

en: Block
pl: Blok

en: Height
pl: Wysokość

en: Color
pl: Kolor

en: Button
pl: Przycisk

en: Profile name
pl: Nazwa profilu

en: Arabic
pl: Arabski

en: English
pl: Angielski

en: French
pl: Francuski

en: Italian
pl: Włoski

en: Spanish
pl: Hiszpański

en: Japanese
pl: Japoński

en: Korean
pl: Koreański

en: Profiles
pl: Profile

en: Edit profile
pl: Edytuj profil

en: Bulgarian
pl: Bułgarski

en: Croatian
pl: Chorwacki

en: Czech
pl: Czeski

en: Danish
pl: Duński

en: Dutch
pl: Niderlandzki

en: Finnish
pl: Fiński

en: German
pl: Niemiecki

en: Greek
pl: Grecki

en: Hebrew
pl: Hebrajski

en: Hungarian
pl: Węgierski

en: Indonesian
pl: Indonezyjski

en: Polish
pl: Polski

en: Romanian
pl: Rumuński

en: Russian
pl: Rosyjski (terroryści)

en: Slovak
pl: Słowacki

en: Swedish
pl: Szwedzki

en: Turkish
pl: Turecki

en: Lithuanian
pl: Litewski

en: Add profile
pl: Dodaj profil

en: Block style
pl: Styl bloku

en: Block size
pl: Wielkość bloku

en: Catalan
pl: Kataloński

en: Estonian
pl: Estoński

en: Basque
pl: Baskijski

en: Kannada
pl: Kannara

en: Latvian
pl: Łotewski

en: Malayalam
pl: Malajalam

en: Marathi
pl: Marathijski

en: Malay
pl: Malajski

en: Slovenian
pl: Słoweński

en: Tamil
pl: Tamilski

en: Thai
pl: Tajski

en: Ukrainian
pl: Ukraiński

en: Vietnamese
pl: Wietnamski
