Windows Live Messenger (6.x-1.4) - en to ps translation catalogue (39 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Language
ps: ژبه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Size
ps: كچه

en: Name
ps: نوم

en: Block
ps: غونډ

en: Height
ps: لوړوالی

en: Color
ps: رنګ

en: Button
ps: تڼۍ

en: Arabic
ps: عربي

en: English
ps: انګرېزي

en: French
ps: فرانسوی

en: Italian
ps: اېټالوی

en: Spanish
ps: هسپانوی

en: Japanese
ps: جاپانی

en: Korean
ps: کوریایی

en: Bulgarian
ps: بلغاریایی

en: Greek
ps: یونانی

en: Indonesian
ps: اندونيزيایی

en: Polish
ps: پولنډی

en: Romanian
ps: رومانیایی

en: Russian
ps: روسی

en: Swedish
ps: سويډنی

en: Turkish
ps: تورکی

en: Lithuanian
ps: لېتوانيایی

en: Hindi
ps: هندی

en: Estonian
ps: ايستونیا

en: Kannada
ps: کانادا

en: Latvian
ps: لاتويیایی

en: Marathi
ps: مراټي

en: Slovenian
ps: سلوېنیایی

en: Tamil
ps: تامېل

en: Telugu
ps: ټيلېګو

en: Thai
ps: تايلنډی

en: Ukrainian
ps: اوکرانی

en: Vietnamese
ps: ویتنامی
