Windows Live Messenger (6.x-1.4) - en to ro translation catalogue (48 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Language
ro: Limba

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: Size
ro: Mărime

en: none
ro: nimic

en: Name
ro: Nume

en: Block
ro: Bloc

en: Height
ro: Înălțime

en: Color
ro: Culoare

en: Button
ro: Buton

en: Profile name
ro: Nume profil

en: Arabic
ro: Arabă

en: English
ro: Engleză

en: French
ro: Franceză

en: Italian
ro: Italiană

en: Spanish
ro: Spaniolă

en: Japanese
ro: Japoneză

en: Korean
ro: Coreană

en: Profiles
ro: Profile

en: Edit profile
ro: Editează profilul

en: Bulgarian
ro: Bulgară

en: Croatian
ro: Croată

en: Czech
ro: Cehă

en: Danish
ro: Daneză

en: Dutch
ro: Olandeză

en: Finnish
ro: Finlandeză

en: German
ro: Germană

en: Greek
ro: Greacă

en: Hebrew
ro: Ebraică

en: Hungarian
ro: Maghiară

en: Indonesian
ro: Indoneziană

en: Polish
ro: Poloneză

en: Romanian
ro: Română

en: Russian
ro: Rusă

en: Slovak
ro: Slovacă

en: Swedish
ro: Suedeză

en: Turkish
ro: Turcă

en: Lithuanian
ro: Lituaniană

en: Catalan
ro: Catalană

en: Estonian
ro: Estonă

en: Basque
ro: Bască

en: Latvian
ro: Letonă

en: Slovenian
ro: Slovenă

en: Ukrainian
ro: Ucraineană

en: Vietnamese
ro: Vietnameză
