Windows Live Messenger (6.x-1.4) - en to sk translation catalogue (58 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Language
sk: Jazyk

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Size
sk: Veľkosť

en: none
sk: žiadne

en: Name
sk: Názov

en: Block
sk: Blok

en: Height
sk: Výška

en: Color
sk: Farba

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Profile name
sk: Meno profilu

en: Arabic
sk: Arabčina

en: English
sk: Angličtina

en: French
sk: Francúzština

en: Italian
sk: Taliančina

en: Spanish
sk: Španielčina

en: Japanese
sk: Japončina

en: Korean
sk: Kórejčina

en: Profiles
sk: Profily

en: Edit profile
sk: Upraviť profil

en: Bulgarian
sk: Bulharčina

en: Croatian
sk: Chorvátčina

en: Czech
sk: Čeština

en: Danish
sk: Dánčina

en: Dutch
sk: Holandčina

en: Finnish
sk: Fínčina

en: German
sk: Nemčina

en: Greek
sk: Gréčtina

en: Hebrew
sk: Hebrejčina

en: Hungarian
sk: Maďarčina

en: Indonesian
sk: Indonézština

en: Polish
sk: Poľština

en: Romanian
sk: Rumunčina

en: Russian
sk: Ruština

en: Slovak
sk: Slovenčina

en: Swedish
sk: Švédčina

en: Turkish
sk: Turečtina

en: Lithuanian
sk: Litovčina

en: Add profile
sk: Pridať profil

en: Hindi
sk: Hindčina

en: Catalan
sk: Katalánčina

en: Estonian
sk: Estónčina

en: Basque
sk: Baskičtina

en: Gujarati
sk: Gudžarátčina

en: Kannada
sk: Kannadčina

en: Latvian
sk: Lotyština

en: Malayalam
sk: Malajálamčina

en: Marathi
sk: Maráthčina

en: Malay
sk: Malajčina

en: Slovenian
sk: Slovinčina

en: Tamil
sk: Tamilčina

en: Telugu
sk: Telugčina

en: Thai
sk: Thajčina

en: Ukrainian
sk: Ukrajinčina

en: Vietnamese
sk: Vietnamčina
