Windows Live Messenger (6.x-1.4) - en to sl translation catalogue (22 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Language
sl: Jezik

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Size
sl: Velikost

en: none
sl: nič

en: Name
sl: Ime

en: Block
sl: Blok

en: Height
sl: Višina

en: Color
sl: Barva

en: Arabic
sl: Arabščina

en: English
sl: Angleščina

en: French
sl: Francoščina

en: Italian
sl: Italijanščina

en: Spanish
sl: Španščina

en: Japanese
sl: Japonščina

en: Korean
sl: Korejščina

en: Profiles
sl: profili

en: Lithuanian
sl: Litvanščina

en: Slovenian
sl: Slovenščina
