Windows Live Messenger (6.x-1.4) - en to sq translation catalogue (45 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Language
sq: Gjuha

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Size
sq: Madhësia

en: none
sq: asnjë

en: Name
sq: Emri

en: Block
sq: Bllokuar

en: Color
sq: Ngjyra

en: Arabic
sq: Arabe

en: English
sq: Anglisht

en: French
sq: Frengjisht

en: Italian
sq: Italisht

en: Spanish
sq: Spanjisht

en: Japanese
sq: Japonisht

en: Korean
sq: Koreane

en: Profiles
sq: Profilet

en: Bulgarian
sq: Bullgarisht

en: Croatian
sq: Kroate

en: Czech
sq: Çekisht

en: Danish
sq: Danisht

en: Dutch
sq: Hollandeze

en: Finnish
sq: Finlandeze

en: German
sq: Gjermanisht

en: Greek
sq: Greqisht

en: Hebrew
sq: Hebraike

en: Hungarian
sq: Hungarisht

en: Indonesian
sq: Indoneziane

en: Polish
sq: Polonisht

en: Romanian
sq: Rumanisht

en: Russian
sq: Rusisht

en: Slovak
sq: Sllovake

en: Swedish
sq: Suedisht

en: Turkish
sq: Turqisht

en: Lithuanian
sq: Lituaniane

en: Catalan
sq: Katalane

en: Estonian
sq: Estonisht

en: Basque
sq: Baske

en: Kannada
sq: Kanadeze

en: Latvian
sq: Letonisht

en: Slovenian
sq: Sllovene

en: Ukrainian
sq: Ukrahinase

en: Vietnamese
sq: Vietnameze
