Windows Live Messenger (6.x-1.4) - en to ta translation catalogue (55 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Language
ta: மொழி

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Size
ta: அளவு

en: none
ta: இல்லை

en: Name
ta: பெயர்

en: Block
ta: பெட்டி

en: Height
ta: உயரம்

en: Color
ta: நிறம்

en: Button
ta: விசை

en: Arabic
ta: அரேபிக்

en: English
ta: ஆங்கிலம்

en: French
ta: பிரெஞ்சு

en: Italian
ta: இத்தாலியர்

en: Spanish
ta: ஸ்பானிஷ்

en: Japanese
ta: ஜப்பானீஸ்

en: Korean
ta: கொரியன்

en: Profiles
ta: விளக்கவிபரங்கள்

en: Bulgarian
ta: பல்கேரியர்

en: Croatian
ta: குரோசியர்

en: Czech
ta: செக்கஸ்லோவாகியர்

en: Danish
ta: தனிஷ்

en: Dutch
ta: டச்

en: Finnish
ta: பின்னிஷ்

en: German
ta: ஜெர்மன்

en: Greek
ta: கிரீக்

en: Hebrew
ta: ஹீப்ரூ

en: Hungarian
ta: ஹங்கேரியர்

en: Indonesian
ta: இந்தோனேசியர்

en: Polish
ta: பொலிஷ்

en: Romanian
ta: ரோமானியன்

en: Russian
ta: ரஷ்யன்

en: Slovak
ta: சுலொவக்

en: Swedish
ta: சுவேதிஸ்

en: Turkish
ta: டர்கிஸ்

en: Lithuanian
ta: லித்தோனியன்

en: Hindi
ta: ஹிந்தி

en: Catalan
ta: கடலன்

en: Estonian
ta: எசுடோனியர்

en: Basque
ta: பாஸ்க்

en: Gujarati
ta: குஜராத்தி

en: Kannada
ta: கன்னட

en: Latvian
ta: லாத்வியன்

en: Malayalam
ta: மலயாளம்

en: Marathi
ta: மராத்தி

en: Malay
ta: மலே

en: Slovenian
ta: சுலொவெனியன்

en: Tamil
ta: தமிழ்

en: Telugu
ta: தெலுங்கு

en: Thai
ta: தாய்

en: Ukrainian
ta: உக்ரேனியன்

en: Vietnamese
ta: வியட்நாமிஸ்
