Windows Live Messenger (6.x-1.4) - en to tr translation catalogue (51 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Language
tr: Dil

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Edit
tr: Düzenle

en: Size
tr: Boyut

en: none
tr: hiçbiri

en: Name
tr: İsim

en: Block
tr: Blok

en: Height
tr: Yükseklik

en: Color
tr: Renk

en: Button
tr: Düğme

en: Profile name
tr: Profil adı

en: Arabic
tr: Arapça

en: English
tr: İngilizce

en: French
tr: Fransızca

en: Italian
tr: İtalyanca

en: Spanish
tr: İspanyolca

en: Japanese
tr: Japonca

en: Korean
tr: Korece

en: Profiles
tr: Profiller

en: Edit profile
tr: Profili düzenle

en: Bulgarian
tr: Bulgarca

en: Croatian
tr: Hırvatça

en: Czech
tr: Çekçe

en: Danish
tr: Danca

en: Dutch
tr: Hollandaca

en: Finnish
tr: Fince

en: German
tr: Almanca

en: Greek
tr: Yunanca

en: Hebrew
tr: İbranice

en: Hungarian
tr: Macarca

en: Indonesian
tr: Endonezya dili

en: Polish
tr: Lehçe

en: Romanian
tr: Rumence

en: Russian
tr: Rusça

en: Slovak
tr: Slovakça

en: Swedish
tr: İsveççe

en: Turkish
tr: Türkçe

en: Lithuanian
tr: Litvanyaca

en: Hindi
tr: Hintçe

en: Catalan
tr: Katalanca

en: Estonian
tr: Estonyaca

en: Basque
tr: Baskça

en: Latvian
tr: Letonca

en: Malay
tr: Malayca

en: Slovenian
tr: Slovence

en: Thai
tr: Tay dili

en: Ukrainian
tr: Ukraynaca

en: Vietnamese
tr: Vietnamca
