Windows Live Messenger (6.x-1.4) - en to ug translation catalogue (31 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Color
ug: رەڭ

en: Arabic
ug: ئەرەپچە

en: French
ug: فرانسۇز تىلى

en: Italian
ug: ئىتالىيە تىلى

en: Spanish
ug: ئىسپان تىلى

en: Japanese
ug: ياپون تىلى

en: Korean
ug: كورىيە تىلى

en: Bulgarian
ug: بولعارچە

en: Croatian
ug: كرودىيە تىلى

en: Czech
ug: چح تىلى

en: Danish
ug: دانىيەچە

en: Finnish
ug: فنلاندىيە تىلى

en: German
ug: گرمانچە

en: Greek
ug: گىرىك تىلى

en: Hebrew
ug: يەھۇدى تىلى

en: Hungarian
ug: ۋنگىر تىلى

en: Indonesian
ug: ھىندونىزىيە تىلى

en: Polish
ug: پولەكچە

en: Russian
ug: رۇس تىلى

en: Swedish
ug: شىۋىت

en: Turkish
ug: تۈرك تىلى

en: Hindi
ug: ھىندى تىلى

en: Catalan
ug: كاتالان

en: Estonian
ug: ئستونىيە تىلى

en: Basque
ug: باسك تىلى
