Windows Live Messenger (6.x-1.4) - en to uk translation catalogue (62 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Language
uk: Мова

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Edit
uk: Редагувати

en: Size
uk: Розмір

en: none
uk: немає

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Block
uk: Блок

en: Height
uk: Висота

en: Color
uk: Колір

en: Button
uk: Кнопка

en: Profile name
uk: Назва профілю

en: Arabic
uk: Арабська

en: English
uk: Англійська

en: French
uk: Французька

en: Italian
uk: Італійська

en: Spanish
uk: Іспанська

en: Japanese
uk: Японська

en: Korean
uk: Корейська

en: Profiles
uk: Профілі

en: Edit profile
uk: Змінити профіль

en: Bulgarian
uk: Болгарська

en: Croatian
uk: Хорватська

en: Czech
uk: Чеська

en: Danish
uk: Датська

en: Dutch
uk: Голландська

en: Finnish
uk: Фінська

en: German
uk: Німецька

en: Greek
uk: Грецька

en: Hebrew
uk: Іврит

en: Hungarian
uk: Угорська

en: Indonesian
uk: Індонезійська

en: Polish
uk: Польська

en: Romanian
uk: Румунська

en: Russian
uk: Російська ( мова країни терориста )

en: Slovak
uk: Словацька

en: Swedish
uk: Шведська

en: Turkish
uk: Турецька

en: Lithuanian
uk: Литовська

en: Add profile
uk: Додати профіль

en: Use default style
uk: Вживати типовий стиль

en: Block size
uk: Розмір блоку

en: Hindi
uk: Гінді

en: Catalan
uk: Каталанська

en: Estonian
uk: Естонська

en: Basque
uk: Баскська

en: Gujarati
uk: Ґуджаратська

en: Kannada
uk: Каннада

en: Latvian
uk: Латиська

en: Malayalam
uk: Малаялам

en: Marathi
uk: Маратхі

en: Malay
uk: Малайська

en: Slovenian
uk: Словенська

en: Tamil
uk: Тамільська

en: Telugu
uk: Телуґу

en: Thai
uk: Тайська

en: Ukrainian
uk: Українська

en: Vietnamese
uk: В'єтнамська

en: Chinese (Simplified)
uk: Китайською (спрощеною)

en: Chinese (Traditional)
uk: Китайська (традиційний)
