Windows Live Messenger (6.x-1.2) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: none
am: ምንም

en: Name
am: ስም

en: Block
am: ጥምር

en: Color
am: ቀለም
