Windows Live Messenger (6.x-1.4) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Language
az: Dil

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Size
az: Ölçü

en: none
az: yoxdur

en: Name
az: Ad

en: Block
az: Blok

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Color
az: Rəng

en: Button
az: Düymə

en: English
az: İngilis

en: Spanish
az: İspan

en: Edit profile
az: Profili redaktə edin

en: German
az: Alman
