Windows Live Messenger (6.x-1.4) - en to gl translation catalogue (55 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Language
gl: Idioma

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Size
gl: Tamaño

en: none
gl: ningún

en: Name
gl: Nome

en: Block
gl: Bloque

en: Height
gl: Alto

en: Color
gl: Cor

en: Button
gl: Botón

en: Profile name
gl: Nome do perfil

en: Arabic
gl: Árabe

en: English
gl: Inglés

en: French
gl: Francés

en: Italian
gl: Italiano

en: Spanish
gl: Español

en: Japanese
gl: Xaponés

en: Korean
gl: Coreano

en: Profiles
gl: Perfiles

en: Edit profile
gl: Editar perfil

en: Bulgarian
gl: Búlgaro

en: Croatian
gl: Croata

en: Czech
gl: Checoslovaco

en: Danish
gl: Dinamarqués

en: Dutch
gl: Holandés

en: Finnish
gl: Finés

en: German
gl: Alemán

en: Greek
gl: Grego

en: Hebrew
gl: Hebreo

en: Hungarian
gl: Húngaro

en: Indonesian
gl: Indonesio

en: Polish
gl: Polaco

en: Romanian
gl: Romanés

en: Russian
gl: Ruso

en: Slovak
gl: Eslovaco

en: Swedish
gl: Sueco

en: Turkish
gl: Turco

en: Lithuanian
gl: Lituano

en: Hindi
gl: Hindú

en: Catalan
gl: Catalán

en: Estonian
gl: Estonio

en: Basque
gl: Vasco

en: Gujarati
gl: Guxaratí

en: Kannada
gl: Kanada

en: Latvian
gl: Letón

en: Marathi
gl: Márata

en: Malay
gl: Malayo

en: Slovenian
gl: Esloveno

en: Telugu
gl: Telugo

en: Thai
gl: Tailandés

en: Ukrainian
gl: Ucraniano

en: Vietnamese
gl: Vietnamita
