Windows Live Messenger (6.x-1.4) - en to gu translation catalogue (21 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Language
gu: ભાષા

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Size
gu: માપ

en: Name
gu: નામ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Color
gu: રંગ

en: Arabic
gu: અરેબિક

en: English
gu: અંગ્રેજી

en: French
gu: ફ્રેન્ચ

en: Italian
gu: ઇટાલિયન

en: Spanish
gu: સ્પેનિશ

en: Japanese
gu: જાપાનીઝ

en: Korean
gu: કોરિયન

en: Russian
gu: રશિયન

en: Hindi
gu: હિન્દી

en: Gujarati
gu: ગુજરાતી

en: Telugu
gu: તેલુગુ
