Windows Live Messenger (6.x-1.4) - en to it translation catalogue (48 entries)

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Language
it: Lingua

en: Yes
it: Sì

en: Edit
it: Modifica

en: Size
it: Dimensione

en: none
it: nessuno

en: Name
it: Nome

en: Block
it: Blocco

en: Height
it: Altezza

en: Color
it: Colore

en: Button
it: Pulsante

en: Profile name
it: Nome profilo

en: Arabic
it: Arabo

en: English
it: Inglese

en: French
it: Francese

en: Italian
it: Italiano

en: Spanish
it: Spagnolo

en: Japanese
it: Giapponese

en: Korean
it: Coreano

en: Profiles
it: Profili

en: Edit profile
it: Modifica il profilo

en: Bulgarian
it: Bulgaro

en: Croatian
it: Croato

en: Czech
it: Ceco

en: Danish
it: Danese

en: Dutch
it: Olandese

en: Finnish
it: Finnico

en: German
it: Tedesco

en: Greek
it: Greco

en: Hebrew
it: Ebraico

en: Hungarian
it: Ungherese

en: Indonesian
it: Indonesiano

en: Polish
it: Polacco

en: Romanian
it: Rumeno

en: Russian
it: Russo

en: Slovak
it: Slovacco

en: Swedish
it: Svedese

en: Turkish
it: Turco

en: Lithuanian
it: Lituano

en: Catalan
it: Catalano

en: Estonian
it: Estone

en: Basque
it: Basco

en: Latvian
it: Lettone

en: Malay
it: Malese

en: Slovenian
it: Sloveno

en: Ukrainian
it: Ucraino

en: Vietnamese
it: Vietnamita
