Windows Live Messenger (6.x-1.4) - en to lv translation catalogue (50 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Language
lv: Valoda

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Size
lv: Izmērs

en: none
lv: neviens

en: Name
lv: Nosaukums

en: Block
lv: Bloks

en: Height
lv: Augstums

en: Color
lv: Krāsa

en: Button
lv: Poga

en: Profile name
lv: Profila nosaukums

en: Arabic
lv: Arābu

en: English
lv: Angļu

en: French
lv: Franču

en: Italian
lv: Itāļu

en: Spanish
lv: Spāņu

en: Japanese
lv: Japāņu

en: Korean
lv: Korejiešu

en: Profiles
lv: Profili

en: Edit profile
lv: Labot profilu

en: Bulgarian
lv: Bulgāru

en: Croatian
lv: Horvātu

en: Czech
lv: Čehu

en: Danish
lv: Dāņu

en: Dutch
lv: Holandiešu

en: Finnish
lv: Somu

en: German
lv: Vācu

en: Greek
lv: Grieķu

en: Hebrew
lv: Ebreju

en: Hungarian
lv: Ungāru

en: Indonesian
lv: Indonēziešu

en: Polish
lv: Poļu

en: Romanian
lv: Rumāņu

en: Russian
lv: Krievu

en: Slovak
lv: Slovāku

en: Swedish
lv: Zviedru

en: Turkish
lv: Turku

en: Lithuanian
lv: Lietuviešu

en: Hindi
lv: Hindu

en: Catalan
lv: Katalāņu

en: Estonian
lv: Igauņu

en: Basque
lv: Basku

en: Latvian
lv: Latviešu

en: Slovenian
lv: Slovēņu

en: Thai
lv: Tai

en: Ukrainian
lv: Ukraiņu

en: Vietnamese
lv: Vjetnamiešu
