Windows Live Messenger (6.x-1.4) - en to mn translation catalogue (45 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Language
mn: Хэл

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Size
mn: Хэмжээ

en: none
mn: хоосон

en: Name
mn: Нэр

en: Block
mn: Хавтан

en: Height
mn: Өндөр

en: Color
mn: Өнгө

en: Arabic
mn: Араб

en: English
mn: Англи

en: French
mn: Франц

en: Italian
mn: Итали

en: Spanish
mn: Испани

en: Japanese
mn: Япон

en: Korean
mn: Солонгос

en: Bulgarian
mn: Болгар

en: Croatian
mn: Хорват

en: Czech
mn: Чех

en: Danish
mn: Дани

en: Dutch
mn: Голланд

en: German
mn: Герман

en: Greek
mn: Грек

en: Hebrew
mn: Еврей

en: Hungarian
mn: Унгар

en: Indonesian
mn: Индонез

en: Polish
mn: Польш

en: Russian
mn: Орос

en: Slovak
mn: Словак

en: Swedish
mn: Швед

en: Turkish
mn: Турк

en: Lithuanian
mn: Литва

en: Hindi
mn: Хинди

en: Catalan
mn: Каталан

en: Estonian
mn: Эстони

en: Basque
mn: Баск

en: Gujarati
mn: Гужарат

en: Latvian
mn: Латви

en: Marathi
mn: Марати

en: Malay
mn: Малай

en: Slovenian
mn: Словени

en: Tamil
mn: Тамил
