Windows Live Messenger (6.x-1.4) - en to pt translation catalogue (53 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Language
pt: Idioma

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Edit
pt: Editar

en: Size
pt: Tamanho

en: none
pt: nenhum

en: Name
pt: Nome

en: Height
pt: Altura

en: Color
pt: Cor

en: Button
pt: Botão

en: Profile name
pt: Nome do perfil

en: Arabic
pt: Árabe

en: English
pt: Inglês

en: French
pt: Francês

en: Italian
pt: Italiano

en: Spanish
pt: Castelhano

en: Japanese
pt: Japonês

en: Korean
pt: Coreano

en: Profiles
pt: Perfis

en: Edit profile
pt: Editar perfil

en: Bulgarian
pt: Búlgaro

en: Croatian
pt: Croata

en: Czech
pt: Checo

en: Danish
pt: Dinamarquês

en: Dutch
pt: Holandês

en: Finnish
pt: Finlandês

en: German
pt: Alemão

en: Greek
pt: Grego

en: Hebrew
pt: Hebreu

en: Hungarian
pt: Húngaro

en: Indonesian
pt: Indonésio

en: Polish
pt: Polaco

en: Romanian
pt: Romeno

en: Russian
pt: Russo

en: Slovak
pt: Eslovaco

en: Swedish
pt: Sueco

en: Turkish
pt: Turco

en: Lithuanian
pt: Lituano

en: Catalan
pt: Catalão

en: Estonian
pt: Estónio

en: Basque
pt: Basco

en: Gujarati
pt: Guarani

en: Kannada
pt: Canarês

en: Latvian
pt: Letão

en: Malayalam
pt: Malaiala

en: Marathi
pt: Marati

en: Malay
pt: Malaio

en: Slovenian
pt: Esloveno

en: Thai
pt: Tailandês

en: Ukrainian
pt: Ucraniano

en: Vietnamese
pt: Vietnamita
