Windows Live Messenger (6.x-1.4) - en to sv translation catalogue (49 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Language
sv: Språk

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: Size
sv: Storlek

en: none
sv: ingen

en: Name
sv: Namn

en: Height
sv: Höjd

en: Color
sv: Färg

en: Button
sv: Knapp

en: Profile name
sv: Namn på profil

en: Arabic
sv: Arabiska

en: English
sv: Engelska

en: French
sv: Franska

en: Italian
sv: Italienska

en: Spanish
sv: Spanska

en: Japanese
sv: Japanska

en: Korean
sv: Koreanska

en: Profiles
sv: Profiler

en: Edit profile
sv: Redigera profil

en: Bulgarian
sv: Bulgariska

en: Croatian
sv: Kroatiska

en: Czech
sv: Tjeckiska

en: Danish
sv: Danska

en: Dutch
sv: Holländska

en: Finnish
sv: Finska

en: German
sv: Tyska

en: Greek
sv: Grekiska

en: Hebrew
sv: Hebreiska

en: Hungarian
sv: Ungerska

en: Indonesian
sv: Indonesiska

en: Polish
sv: Polska

en: Romanian
sv: Rumänska

en: Russian
sv: Ryska

en: Slovak
sv: Slovakiska

en: Swedish
sv: Svenska

en: Turkish
sv: Turkiska

en: Lithuanian
sv: Litauiska

en: Add profile
sv: Lägg till profil

en: Catalan
sv: Katalanska

en: Estonian
sv: Estniska

en: Basque
sv: Baskiska

en: Latvian
sv: Lettiska

en: Malay
sv: Malaysiska

en: Slovenian
sv: Slovenska

en: Thai
sv: Thailändska

en: Ukrainian
sv: Ukrainska

en: Vietnamese
sv: Vietnamesiska
