Bing Search (6.x-1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Moderate
af: Modereer.

en: Locale settings
af: Lokaliteitsverstellings
