Bing Search (6.x-1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Locale settings
ast: Preferencies llocales
