Bing search (6.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Off
bg: Изключи

en: Locale settings
bg: Локални настройки
