Bing search (6.x-1.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Description
bn: বিবরণ

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Locale settings
bn: আঞ্চলিকতা বিষয়ক সেটিংস
