Bing search (6.x-1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Locale settings
cy: Gosodiadau lleoliad
