Bing search (6.x-1.0) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Title
de: Titel

en: Description
de: Beschreibung

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Advanced settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: Loaded
de: Geladen

en: Not loaded
de: Nicht geladen

en: Off
de: Aus

en: Number of results per page
de: Anzahl der Ergebnisse pro Seite

en: Moderate
de: Moderieren

en: Strict
de: Strikt

en: Locale settings
de: Regionaleinstellungen

en: Display URL
de: Anzeige URL

en: Date/time
de: Datum/Zeit

en: Search fields
de: Felder durchsuchen
