Bing search (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Off
el: Κλειστό

en: Strict
el: Αυστηρή

en: Locale settings
el: Τοπικές ρυθμίσεις

en: Search fields
el: Αναζήτηση πεδίων
